Vozík Alfa In 2-kolový - pro TIG invertory ALFIN T, AC/DC (pevná police)

Kód: 5.0513
8 900 Kč / ks 7 355,37 Kč bez DPH
Do 4 dnů
Můžeme doručit do:
24.6.2024
Možnosti doručení

Svářečský vozík (styl rudl) pro TIG invertory ALFIN T a PEGAS AC/DC. Pro zdroj, vodní chlazení, tlakovou lahev a příslušenství. Nosnost vozíku 160 kg. Varianta 1. s pevnou policí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svářečský vozík (styl rudl) - Varianta 1.

 

Popis

Svářečský vozík usnadňuje pohyb se svářecím zdrojem. Na vozík je možné umístit zdroj, tlakovou lahev, vodní chlazení apod. Vozík je vhodný zejména pro TIG invertory ALFIN T a PEGAS 200 AC/DC (PULSE ovo, PFC ovo) vybavené jednotkou vodního chlazení.

Tato verze vozíku (Varianta 1.) je vybavena pevnou policí v nejnižší pozici. Výšku police nelze měnit. Vozík je tak vhodný zejména pro zdroje s vodním chlazením. Součástí dodávky jsou dva rychloupínací popruhy 25 mm se sponou (1x pro zdroj, 1x pro lahev).

Vozík je dodáván již smontovaný.

 

Vlastnosti

  • Fixní police pro svařovací zdroj
  • Na vozíku smí být maximálně jedna tlaková lahev o maximálním průměru 20 cm a maximální výšce 160 cm
  • Nosnost vozíku: 160 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vozíky pro svářečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX