Alfa In CS 601 W PEGAS-2 - přídavná chladicí jednotka

Kód: 5.0216-2
14 290 Kč / ks 11 809,92 Kč bez DPH
Do 4 dnů
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Možnosti doručení

Přídavná chladicí jednotka ke svařovacím zdrojům ALFA IN PEGAS AC/DC. Chladicí výkon 0,5 kW. Provozní tlak 3,5 bar. Manuální režim provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotka CS 601 W PEGAS-2 od společnosti ALFA IN je přídavná chladicí jednotka pro svařovací zdroje PEGAS (200 AC/DC, 200 AC/DC PULSE PFC) kromě řady SMART. Jednotka je určena k chlazení kapalinou chlazených hořáků.

 

Použití

Jednotka CS 601 W PEGAS-2 je určena pro pevné spojení se zdrojem PEGAS z kterého je i napájena. Spojovací prvky pro spojení se zdrojem jsou součástí dodávky. Vždy se ujistěte, že zdroj PEGAS je vybaven konektorem pro propojení s chladicí jednotkou. Jednotka nemá vlastní přívodní kabel s vidlicí 1 x 230 V.

 

Vlastnosti

  • Přídavná chladicí jednotka pro zdroje PEGAS AC/DC (kromě řady SMART)
  • Chladicí výkon 0,5 kW
  • Objem chladicí kapaliny 4 litry
  • Manuální režim provozu
  • Tepelná ochrana proti přetížení

 

Režim provozu

Jednotka CS 601 W PEGAS-2 pracuje v manuální režimu - po stisknutí hlavního vypínače se vodní čerpadlo a chladicí ventilátor jednotky zapne, dalším stiskem se čerpadlo a ventilátor jednotky vypne.

 

Jakou použít chladicí kapalinu?

Chladicí jednotka je dodávána včetně chladicí kapaliny. Pro případ doplnění doporučujeme kapalinu BINZEL BTC-15 v kanystrech o objemu 5 litrů nebo o objemu 20 litrů. Na rozdíl od běžných chladicích kapalin (např. Fridex) tato kapalina není agresivní vůči materiálům použitým na konstrukci chladicích okruhů a čerpadel, omezuje účinky elektrolytické koroze a zabraňuje usazování nečistot v chladicím okruhu.

 

Určeno pro zdroje ALFA IN

  • PEGAS 200 AC/DC
  • PEGAS 200 AC/DC PULSE PFC

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladicí jednotky
Záruka: 2 roky
? Napájecí napětí: 1 x 230 V
? Typ jednotky: Přídavná
? Chladicí výkon: 0,5 kW
? Objem chladicí kapaliny: 3 l
? Maximální tlak: 3,5 bar
? Maximální průtok: 8 l/min
? Automatický režim: Ne
? Tlakové čidlo: Ne
Rozměry (Š x D x V): 246 x 525 x 240 mm
Hmotnost: 17 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX