Indukční cívka FLEXI - délka 80 cm

Kód: 80-253-01
926 Kč / ks 765,29 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
19.4.2024
Možnosti doručení

Flexibilní cívka pro indukční ohřevy DAWELL DHI-15 PKW a DCI-12 PKW. Pro aplikace, kde nelze použít standardní nasazovací cívky. Délka 80 cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Flexibilní indukční cívka pro indukční ohřevy DAWELL.

 

Použití

Cívka je určena k navinutí na materiál tam, kde není možné použít standardní nasazovací (přímé či boční) cívky - např. na výfuky, spojovací tyče, k uvolnění uložení náprav, zatuhlých čidel, kulových čepů apod. Délka 80 cm.

 

Určeno pro ohřevy

  • DAWELL DHI-15 PKW
  • DAWELL DCI-12 PKW

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro indukční ohřevy Dawell DHI-15 PKW
Záruka: 2 roky
? Typ indukční cívky: Flexibilní
? Délka indukční cívky: 800 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost DAWELL CZ se sídlem v Třebíči byla založena v roce 2012 s jasnou vizí a filozofií vybudovat vývojově-výrobní a exportní společnost s nabídkou mobilních odporových a indukčních ohřevů. V začátcích činnosti společnosti se její zakladatelé mohli spolehnout nejen na vlastní dlouhodobé zkušenosti, ale i na znalosti a zkušenosti kolegů v týmu. A právě orientace na dobrý tým byla určitě tím nejdůležitějším krokem k úspěšnému budování společnosti.

Odporové a indukční ohřevy DAWELL CZ si našly mnoho příznivců nejen v České republice, ale i ve světě. Společnost tak exportuje své výrobky do více než 45 zemí světa. O produktech DAWELL CZ se dozvíte více na kanálu YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX