Kovové závěsné kroužky KEMPER - balení 50 ks

Kód: 70120111
4 247 Kč / balení 3 509,92 Kč bez DPH
Do 10 dnů
Můžeme doručit do:
30.7.2024
Možnosti doručení

Ocelové kroužky pro zavěšení ochranných záclon na trubku R 1". Vnitřní průměr 46 mm. Balení 50 kusů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovové kroužky pro zavěšení svařovacích a ochranných záclon. Kroužky jsou rozevírací a lze je nasadit i na trubku, která je pevně uchycena (např. ve zdi). Kroužky jsou vhodné pro montážní systém KEMPER s trubkou R 1", lze je ale použít pro téměř jakékoliv záclony. Pro záclony KEMPER (šířka 130 cm) je zapotřebí 7 kusů kroužků.

 

Vlastnosti

  • Vnitřní průměr: 46 mm
  • Pozinkované
  • Sada obsahuje 50 kusů kroužků

Doplňkové parametry

Kategorie: Montážní systém s trubkami R 1"
Záruka: 2 roky
? Typ montážního systému: S trubkou R 1"
Hmotnost: 0,5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost KEMPER byla založena v roce 1977 ve Vredenu v Německu a je průkopníkem a přední firmou na poli technologií v oblasti odsávání kouře vznikajícího při svařování. To představuje více než 40 let zkušeností s projektováním těchto produktů, hluboké znalosti procesů v kovozpracovatelských provozech a vysokou spolehlivost.

Stěžejními produkty z nabídky společnosti KEMPER jsou mobilní odsávací jednotky s jednorázovými nebo čistitelnými filtry, odsávací ramena určená pro připojení k centrálním odsávacím jednotkám nebo výfukové sady s vlastním ventilátorem. Kromě přímé ochrany svářečů klade společnost KEMPER důraz i na ochranu všech ostatních zaměstnanců na svářecích pracovištích - nabízí proto i komplexní řešení ochrany v podobě montážních systémů pro vytvoření svářecích boxů.

Společnost KEMPER je úspěšnou rodinnou firmou, která si i přes svůj růst a mezinárodní renomé stále zachovává osobní a téměř rodinné jednání. Spokojenost zákazníků je nadřazena všemu...

×

Splátková kalkulačka ESSOX