Redukční ventil GCE ProControl ARGON 200/15 l - průtokoměr

Kód: PC0780844
4 276 Kč / ks 3 533,88 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
1.12.2023
Možnosti doručení

Lahvový ventil pro argon a směsný plyn. Průtokoměr. Vstupní tlak max. 200 bar. Průtok max. 16 l/min. Vstup W 21,8 x 1/14". Výstup G 1/4".

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahvový redukční ventil pro argon nebo směsný plyn. Ventil je vybaven vstupním manometrem (pro tlak v lahvi) a výstupním plovákovým průtokoměrem (pro průtok plynu v l/min).

 

Prémiová řada GCE ProControl

Nové redukční ventily GCE ProControl si Vás získají nejen atraktivním designem, ale i širokou nabídkou dostupných variant, vysokou kvalitou a odolností. Redukční ventily rady GCE ProControl jsou určené pro všechny běžné aplikace technických plynu. Materiály na výrobu redukčních ventilů jsou zvoleny tak, aby vyhovovaly všem specifickým vlastnostem technických plynu. Každý redukční ventil je před opuštěním montážní linky individuálně nastaven a otestován. Tím získáváte jistotu splnění všech platných norem, legislativních požadavku a certifikací.

 

Vlastnosti

  • Vstupní tlak: 200 bar
  • Průtok: 2 - 16 l/min
  • Připojení vstup: W 21,8 x 1/14"
  • Připojení výstup: G 1/4"

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Redukční ventily pro argon a směsný plyn (200 bar)
Záruka: 2 roky
? Plyn: Argon (Ar), Směsný plyn (Ar + CO2 aj.)
? Použití ventilu: Regulace průtoku
? Typ ventilu: Lahvový
? Konstrukce ventilu: Jednostupňový
? Max. vstupní tlak: 200 bar
? Max. výstupní průtok: 16 l/min
? Připojení vstup: W 21,8 x 1/14"
? Připojení výstup: G 1/4"
? Počet výstupů: 1
? Ukazatel na výstupu: Plovákový průtokoměr
? Ohřev plynu: Ne

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GCE je přední evropskou společností v oboru výroby a prodeje zařízení pro použití technických a speciálních plynů. Ústředí firmy se nachází ve švédském Malmö, hlavní výrobní závod je v Chotěboři v České republice (bývalý Autogen Chotěboř). Obchodní zastoupení jsou lokalizována na 14 místech světa a pokrývají prakticky celý svět.

Vedle dílů pro autogen jsou patrně nejznámějšími produkty společnosti GCE redukční ventily pro technické plynu. A nejedná se pouze o ventily pro plyny vhodné ke svařování - CO2, argon + směsné plyny - ale i pro ostatní technické plyny - acetylén, dusík, helium, kyslík, propan-butan nebo vodík. V nabídce jsou i ventily pro speciální použití - např. pro formovací nebo testovací plyny.

Většina redukčních ventilů je k dispozici ve standardním provedení do 200 bar nebo v provedení pro vysokotlaké lahve 300 bar s připojením NEVOC.

×

Splátková kalkulačka ESSOX