Rozvaděč a zdroj ohřevu plynu Kühtreiber K7301 (42 V)

Kód: 51138-42
4 970 Kč / ks 4 107,44 Kč bez DPH
Do 4 dnů
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Rozvaděč a zdroj ohřevu plynu je vhodný pro montáž do vozíku K7100. Obsahuje zásuvky 1 x 230 V a 1 x 380 V, dále svorkovnici pro připojení ohřevu redukčního ventilu 42 V, hlavní vypínač a vypínač ohřevu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozvaděč a zdroj ohřevu plynu 42 V.

 

Popis

Kühtreiber K7301 je kombinované zařízení určené pro napájení svařovacího zdroje a příslušenství (např. vodního chlazení) a dále k napájení ohřevu redukčního ventilu. Zařízení je vhodné pro montáž do transportního vozíku K7100.

Rozvaděč je řešen jako průchozí pro napájení svařovacího zdroje ze sítě 3 x 400 V a současně je vybaven zásuvkou 1 x 230 V pro připojení příslušenství - např. jednotky vodního chlazení.

Zdroj ohřevu plynu je určený k napájení ohřevu redukčního ventilu v případech, kdy svařovací zdroj není systémem pro ohřev plynu vybaven. Výstupní napětí zdroje je 42 V.

Zařízení K7301 je na čelní straně osazeno svorkovnicí pro připojení redukčního ventilu, kolébkovým vypínačem pro odpojení ohřevu a hlavním vypínačem pro odpojení celého zařízení od sítě. Na zadní straně je k dispozici vstup 3 x 400 V, výstupní zásuvka 3 x 400 V a výstupní zásuvka 1 x 230 V.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vozíky pro svářečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KÜHTREIBER je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky a příslušenství. Firma vznikla v roce 1998 a zpočátku působila převážně na tuzemském trhu, kde si vybudovala rozsáhlou distribuční a obchodní síť. Postupný rozvoj firmy a rozšiřování sortimentu vedly k expanzi do dalších zemí Evropy a následně získala společnost důležité obchodní partnery i na dalších kontinentech.

KÜHTREIBER vyrábí několik desítek typů a variant svařovacích stojů KITin, MAKin a FÉNIX pro svařování metodami MMA, TIG a MIG/MAG. Společnost velký důraz na kvalitu výrobku i jednotlivých komponentů - všechny stěžejní součásti strojů jsou proto vyráběny ve vlastním výrobním závodě v Třebíči, kde probíhá i finální montáž.

×

Splátková kalkulačka ESSOX