Vypínatelný magnet Alfa In ON/OFF 75 kg

Kód: 6052
1 860 Kč / ks 1 537,19 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Vypínatelný magnet s jedním vypínačem. Uchycení dílů v úhlech 45° a 90°. Tažná síla 75 kg. Rozměry 150 x 130 x 35 mm. Hmotnost 1,4 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vypínatelný magnet ALFA IN s jedním vypínačem.

 

Popis

Magnety ALFA IN jsou ideální pomůckou pro přesné sestavení ocelových dílů před jejich finálním svařením. Slouží zároveň jako "třetí ruka" v případech, kdy je nutné jednotlivé díly přidržet v požadované poloze.

Pomocí magnetů snadno sestavíte jednotlivé části do požadovaných úhlů a poté nabodujete. Po nabodování stačí magnety odejmout a dokončit svařování. Magnety tak šetří čas, usnadňují práci a poskytují požadovanou přesnost při sestavení jednotlivých částí.

Vypínatelný magnet ON/OFF 75 kg je určen k vytvoření spojů v úhlech 45° a 90°. Předností vypínatelného magnetu je rychlé a bezpečné nastavení s vypínačem v poloze OFF (vypnuto) a následné upnutí magnetu přepnutím vypínače do polohy ON (zapnuto). Díky plně uzavřenému plášti je magnet chráněn před vniknutím nečistot.

Upozornění: Vypínatelné magnety nesmí být vystaveny teplotám vyšším než 80 °C. Používejte proto magnety pouze pro bodování, nikoliv po celou dobu sváření.

 

Vlastnosti

 • Pohodlné nastavení magnetu s vypínačem v poloze OFF
 • Přesné upnutí magnetu přesunutím vypínače do polohy ON
 • Jednoduché čištění od kovových pilin (v poloze OFF)
 • Snadné uchycení k různým profilům (trubky, jekly, plechy apod.)
 • Plně uzavřený plášť magnetu

 

Specifikace magnetu

 • Typ: vypínatelný
 • Počet vypínačů: 1
 • Úhly: 45°, 90°
 • Maximální tažná síla: 75 kg
 • Rozměry: 150 x 130 x 35 mm
 • Hmotnost: 1,4 kg

 

Příklad použití

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vypínatelné magnety
Záruka: 2 roky
? Typ magnetu: Vypínatelný
? Počet vypínačů: 1
? Tažná síla: 75 kg
? Úhly: 45° / 90°
Rozměry: 150 x 130 x 35 mm
Hmotnost: 1,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček. Se svářečkami a plazmami PEGAS, PERUN, aXe nebo Svarog se tak můžete setkat téměř v každé domácí nebo zámečnické dílně. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost ALFA IN produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Postupem času do svého výrobního portfolia zařadila značka ALFA IN i produkty z dalších oblastí - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED Arctos a Grizzli, transformátory nebo plynové filtry.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

×

Splátková kalkulačka ESSOX