AWDS Technologies

Webová stránka značky: AWDS Technologies

Společnost AWDS Technologies sídlí v italském městě Rovereto a specializuje se na vývoj a výrobu válečkových vedení svařovacího drátu MAXIGLIDE. Válečkové vedení je unikátní svojí vnitřní konstrukcí, která je tvořena soustavou křížem uložených válečků s minimálním odporem otáčení. U ocelových drátů nedochází díky použité technologii k otěru měděné vrstvy, drát zůstává za všech okolností zcela hladký a bez deformací. To zaručuje bezprecedentní podávací vlastnosti a umožňuje vedení drátu na velké vzdálenosti. Špičkové vlastnosti válečkového vedení MAXIGLIDE pak ještě více vyniknou u měkkých hliníkových drátů.

Vedení svařovacího drátu MAXIGLIDE je skvělou alternativou ke klasickým bowdenům a pro svoje kvality je výrobcem doporučeným příslušenstvím k velkokapacitním balením svařovacího drátu SIDERGAS. Naše společnost je výhradním dovozcem produktů společnosti AWDS Technologies pro Českou republiku.

1 položek celkem
Spojovací díl pro vedení drátu - AWDS MAXIGLIDE
1 628,10 Kč bez DPH
1 970 Kč / ks

Spojovací díl pro připojení válečkového vedení drátu MAXIGLIDE ke krytu (klobouku) velkokapacitního balení se svařovacím drátem MIG/MAG. S keramickou vložkou.

Kód: 601.157

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

×

Splátková kalkulačka ESSOX