Kompletní filtrační sestavy

Kompletní filtrační sestavy INAIRCOM obsahují vše potřebné pro efektivní úpravu čistoty stlačeného vzduchu z kompresoru. Na vstupu je sestava osazena předfiltrem FP (15 µm) k odstranění pevných nečistot, vzduch dále prochází kondenzační sušičkou KS, kde je zbaven vlhkosti, a na výstupu je sestava osazena mikrofiltrem FM (0,01 µm) pro zbavení olejových a jiných aerosolů a pevných částic. Vstupní předfiltr a výstupní mikrofiltr jsou vybaveny plovákovým odvaděčem kondenzátu, sušička je vybavena elektronickým časovým odvaděčem kondenzátu. Celá sestava tak má plně automatický provoz.

#ShowMore#

Pro případy, kdy je nutné filtry či sušičku odstavit z provozu (při údržbě sušičky, výměně filtračních vložek filtrů apod.) je systém vybaven obchozím potrubím (tzv. bypassem), který umožňuje průtok stlačeného vzduchu i v případě odstávky filtračního systému. Filtrační sestavy jsou dodávány již smontované, na volně stojícím samonosném základovém rámu. Ten umožňuje instalaci na téměř libovolném místě a sestavy jsou díky němu snadno přenosné. Všechny komponenty jsou propojeny již z výroby, vše je tak připraveno pro snadnou a rychlou instalaci ve stylu Plug & Play.

2 položek celkem
Kompletní sestava úpravy vzduchu Inaircom FKS - ilustrační foto
32 889,26 Kč bez DPH
39 796 Kč / ks

Kompletní filtrační sestava pro úpravu vzduchu s předfiltrem, kondenzační sušičkou KS 400 a mikrofiltrem. Objemový proud 400 l/min. Provozní tlak 7 bar. Tlakový rosný bod (TRB) +3 °C. Obchozí potrubí (bypass). Plně automatický provoz.

Kód: U18004014
Kompletní sestava úpravy vzduchu Inaircom FKS - ilustrační foto
38 456,20 Kč bez DPH
46 532 Kč / ks

Kompletní filtrační sestava pro úpravu vzduchu s předfiltrem, kondenzační sušičkou KS 900 a mikrofiltrem. Objemový proud 900 l/min. Provozní tlak 7 bar. Tlakový rosný bod (TRB) +3 °C. Obchozí potrubí (bypass). Plně automatický provoz.

Kód: U18009014
×

Splátková kalkulačka ESSOX