Průvlak BINZEL M6/8/28, E-Cu - 1,6 mm (pro AL)

Kód: 141.0020
27 Kč / ks 22,31 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.9.2023
Možnosti doručení

Kontaktní špička pro hořáky MB, ABIMIG a kompatibilní. Závit M6. Průměr 8 mm. Délka 28 mm. Pro hliník 1,6 mm. E-Cu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kontaktní špička (průvlak) pro MIG/MAG hořáky BINZEL a kompatibilní.

 

Popis

Kontaktní špička určená výhradně pro svařování hliníku. Špička je vyrobena z čisté elektrolytické mědi (E-Cu), která zajišťuje velmi dobrý přenos energie a dobrou tepelnou a elektrickou vodivost. Těchto vlastností se využívá právě u hliníkových drátů, které samy o sobě nemají tak dobrou vodivost jako například poměděné ocelové dráty.

Kvůli tepelné roztažnosti hliníku mají špičky pro hliník (v porovnání s běžnými E-Cu špičkami) upravený, o něco větší vnitřní otvor. Tím je zajištěna optimální průchodnost hliníkového drátu špičkou.

Více informací o jednotlivých typech a použití kontaktních špiček se dozvíte v našem článku Co byste měli vědět o kontaktních špičkách.

 

Specifikace

  • Materiál E-Cu
  • Pro průměr drátu 1,6 mm
  • Pro hliníkové dráty
  • Závit špičky M6
  • Průměr špičky 8 mm
  • Délka špičky 28 mm
  • Originální příslušenství ABICOR BINZEL
  • Kompatibilní s hořáky jiných značek (ESAB, KÜHTREIBER, MIGATRONIC, PARKER, TBi apod.)

 

Určeno pro hořáky

  • BINZEL MB
  • BINZEL ABIMIG

Doplňkové parametry

Kategorie: Průvlaky M6/8/28 pro MIG/MAG hořáky BINZEL
Záruka: 2 roky
? Materiál špičky: E-Cu
? Pro průměr drátu: 1,6 mm
? Pro typ drátu: Hliník
? Závit špičky: M6
? Průměr špičky: 8 mm
? Délka špičky: 28 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ABICOR BINZEL je přední světový výrobce svařovacích hořáků MIG/MAG a TIG, plazmových hořáků a příslušenství pro svařování. Společnost byla založena v roce 1945 v německém městě Buseck. Od té doby se stala jedním z nejvýznamnějších hráčů na trhu se svářečským vybavením a s jejími produkty se setkáte ve všech průmyslových oblastech včetně automotive, lodních staveb, staveb strojů a mnoha dalších.

Společnost ABICOR BINZEL má pobočky po celém světě, včetně Evropy, Asie, Severní a Jižní Ameriky, Austrálie a Afriky, a nabízí svým zákazníkům kvalitní produkty a služby v celosvětovém měřítku. Společnost si udržuje svou vedoucí pozici v oblasti svářečského vybavení díky neustálému vývoji nových a inovativních produktů a díky spolupráci s významnými partnery v oboru.

V oblasti svařovacích hořáků se skupina ABICOR BINZEL řadí na absolutní světovou špičku a je považována za etalon v této oblasti. Mnoho zajímavých informací o produktech ABICOR BINZEL získáte na kanále YouTube a praktické rady pro každého svářeče naleznete na blogu společnosti - ABICOR BINZEL BLOG.

×

Splátková kalkulačka ESSOX