Vozík HOMER - univerzální

Kód: 5.0228-1
1 919 Kč / ks 1 585,95 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
6.6.2023
Možnosti doručení
Univerzální svářečský vozík pro invertor, tlakovou lahev a příslušenství. Nosnost vozíku 45 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální svářečský vozík usnadňuje pohyb se svařovacím zdrojem. Na vozík je možné umístit zdroj, tlakovou lahev, vodní chlazení apod. Vozík je dodáván v nesmontovaném stavu.

 

Vlastnosti

  • Praktický vozík usnadňující pohyb se zdrojem
  • Bez problému lze vozík použít i pro zdroje jiných značek
  • Na vozíku smí být maximálně jedna tlaková lahev o maximálním průměru 20 cm a maximální výšce 120 cm
  • Hmotnost vozíku: 15 kg
  • Nosnost vozíku: 45 kg

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vozíky pro svářečky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

 

ALFA IN je česká společnost založená v roce 1998. Již od samého počátku se společnost soustředila na vývoj a výrobu svářeček a plazmových řezaček a postupem času se do jejího výrobního portfolia zařadily i další produkty - CNC řezací portály, elektrocentrály a ATS záložní zdroje MEDVED, transformátory nebo plynové filtry. Pod svou privátní značkou HOMER Tools nabízí společnost produkty, které cenově přímo konkurují hobby marketům a obchodním řetězcům, ale zároveň garantují vyšší kvalitu a plné servisní zázemí.

Vedle vlastní výroby je společnost ALFA IN výhradním dodavatelem technologií pro orbitální svařování ORBITEC a od roku 2013 je výhradním dovozcem vysoce kvalitních svařovacích hořáků PARKER Torchology a ARC Torchology. Jako systémový integrátor realizuje společnost ALFA IN komplexní dodávky a instalace automatizovaných a robotizovaných pracovišť. Důkazem o aktivním přístupu k zavádění nových technologií je to, že společnost ALFA IN se v Česku stala jedním z prvních dodavatelů vláknových laserů pro laserové řezání.

Sídlem společnosti je rozsáhlý areál v průmyslové zóně Nová Ves u Třebíče, kde je soustředěna nejen výroba, vývoj a skladové prostory, ale také předváděcí centrum s možností předvedení všech produktů včetně CNC řezacích portálů a automatizovaných pracovišť. Mnoho informací o produktech společnosti ALFA IN získáte na kanále YouTube.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX