Kühtreiber K5150W - univerzální chladicí jednotka

Kód: 51133
17 400 Kč / ks 14 380,17 Kč bez DPH
Do 7 dnů
Můžeme doručit do:
13.3.2024
Možnosti doručení

Univerzální jednofázová chladicí jednotka ke svařovacím zdrojům. Chladicí výkon 0,85 kW. Provozní tlak 4 bar. Manuální režim provozu. Tlakové čidlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednotka K5150W od společnosti KÜHTREIBER je univerzální chladicí jednotka vhodná ke svařovacím zdrojům nebo plazmovým řezacím zdrojům. Jednotka je určena k chlazení kapalinou chlazených hořáků a lze ji použít i pro chlazení bodovaček menších výkonů.

 

Vlastnosti

  • Univerzální chladicí jednotka
  • Vlastní přívodní kabel s vidlicí 1 x 230 V
  • Chladicí výkon 0,85 kW
  • Objem chladicí kapaliny 4 litry
  • Manuální režim provozu
  • Tlakové čidlo
  • Tepelná ochrana proti přetížení

 

Režim provozu

Jednotka K5150W pracuje v manuální režimu - po stisknutí hlavního vypínače se vodní čerpadlo a chladicí ventilátor jednotky zapne, dalším stiskem se čerpadlo a ventilátor jednotky vypne. Jednotka je vybavena tlakovým čidlem.

 

Tlakové čidlo

Tlakové čidlo hlídá úroveň tlaku chladicí kapaliny v okruhu. Při poklesu tlaku chladicí kapaliny se čerpadlo jednotky automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození.

 

Jakou použít chladicí kapalinu?

Chladicí jednotka je dodávána včetně chladicí kapaliny. Pro případ doplnění doporučujeme kapalinu BINZEL BTC-15 v kanystrech o objemu 5 litrů nebo o objemu 20 litrů. Na rozdíl od běžných chladicích kapalin (např. Fridex) tato kapalina není agresivní vůči materiálům použitým na konstrukci chladicích okruhů a čerpadel, omezuje účinky elektrolytické koroze a zabraňuje usazování nečistot v chladicím okruhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladicí jednotky
Záruka: 2 roky
? Napájecí napětí: 1 x 230 V
? Typ jednotky: Univerzální
? Chladicí výkon: 0,85 kW
? Objem chladicí kapaliny: 4 l
? Maximální tlak: 4 bar
? Automatický režim: Ne
? Tlakové čidlo: Ano
Rozměry (Š x D x V): 270 x 690 x 235 mm
Hmotnost: 18,6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

KÜHTREIBER je česká společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem svařovací techniky a příslušenství. Firma vznikla v roce 1998 a zpočátku působila převážně na tuzemském trhu, kde si vybudovala rozsáhlou distribuční a obchodní síť. Postupný rozvoj firmy a rozšiřování sortimentu vedly k expanzi do dalších zemí Evropy a následně získala společnost důležité obchodní partnery i na dalších kontinentech.

KÜHTREIBER vyrábí několik desítek typů a variant svařovacích stojů KITin, MAKin a FÉNIX pro svařování metodami MMA, TIG a MIG/MAG. Společnost velký důraz na kvalitu výrobku i jednotlivých komponentů - všechny stěžejní součásti strojů jsou proto vyráběny ve vlastním výrobním závodě v Třebíči, kde probíhá i finální montáž.

×

Splátková kalkulačka ESSOX