Omicron OMI 10W - univerzální chladicí jednotka

Kód: 2100
14 800 Kč / ks 12 231,40 Kč bez DPH
Do 7 dnů
Můžeme doručit do:
5.6.2024
Možnosti doručení

Univerzální jednofázová chladicí jednotka ke svařovacím zdrojům. Chladicí výkon 0,7 kW. Provozní tlak 3,5 bar. Manuální režim provozu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální OMI 10W od společnosti OMICRON je univerzální chladicí jednotka vhodná ke svařovacím zdrojům nebo plazmovým řezacím zdrojům. Jednotka je určena k chlazení kapalinou chlazených hořáků a lze ji použít i pro chlazení bodovaček menších výkonů.

 

Vlastnosti

  • Univerzální chladicí jednotka
  • Vlastní přívodní kabel s vidlicí 1 x 230 V
  • Chladicí výkon 0,7 kW
  • Objem chladicí kapaliny 4 litry
  • Manuální režim provozu
  • Tepelná ochrana proti přetížení

 

Režim provozu

Jednotka OMI 10W pracuje v manuální režimu - po stisknutí hlavního vypínače se vodní čerpadlo a chladicí ventilátor jednotky zapne, dalším stiskem se čerpadlo a ventilátor jednotky vypne.

 

Jakou použít chladicí kapalinu?

Chladicí jednotka je dodávána včetně chladicí kapaliny. Pro případ doplnění doporučujeme kapalinu BINZEL BTC-15 v kanystrech o objemu 5 litrů nebo o objemu 20 litrů. Na rozdíl od běžných chladicích kapalin (např. Fridex) tato kapalina není agresivní vůči materiálům použitým na konstrukci chladicích okruhů a čerpadel, omezuje účinky elektrolytické koroze a zabraňuje usazování nečistot v chladicím okruhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladicí jednotky
Záruka: 2 roky
? Napájecí napětí: 1 x 230 V
? Chladicí výkon: 0,7 kW
? Objem chladicí kapaliny: 4 l
? Maximální tlak: 3,5 bar
? Maximální průtok: 8 l/min
? Automatický režim: Ne
? Tlakové čidlo: Ne
Rozměry (Š x D x V): 350 x 500 x 250 mm
Hmotnost: 14 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost OMICRON má kořeny již v 80. letech minulého století, kdy nadaný elektrotechnik Antonín Kühtreiber vyrobil v Třebíči první svařovací poloautomaty MIG/MAG vlastní konstrukce. Tyto oblíbené stroje se v 90. letech vyráběly pod značkou DELTA Třebíč.

V roce 2002 založil Antonín Kühtreiber spolu se svým synem firmu OMICRON, která se po celou dobu své existence zaměřuje na vývoj a výrobu svařovacích strojů. Některé typy svářeček - např. GAMA 160, OMI 205 nebo OMI 206 lze považovat téměř za legendární a setkat se s nimi můžete takřka v každé domácí dílně nebo zámečnickém provozu.

Společnost OMICRON ;aktuálně vyrábí mnoho typů svařovacích stojů GAMA, OMI a GAMASTAR pro svařování metodami MMA, TIG a MIG/MAG. Disponuje rozsáhlým výrobním zázemím a produkci většiny dílů si zajišťuje sama - ať již se jedná a výrobu tištěných spojů, navíjení transformátorů nebo lisování plastů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX