Sady 4-in-1 pro svěrky STRONG HAND TOOLS

Cenově zvýhodněné sady 4-in-1 pro upínací svěrky STRONG HAND TOOLS rozšiřují možnosti použití standardních svěrek. Svěrky doplněné o tuto sadu kromě základního upnutí obrobku nabízí ještě další 3 způsoby použití: upnutí "Trubka" - pro snadné upnutí trubek, jeklů a dalších profilů, upnutí "Rozpon" - otočením posuvného ramene a použitím prodlužovacího nástavce (Extenderu) vytvoříte rozpěrnou svěrku a upnutí "Za roh" - použitím prodlužovacího nástavce (Extenderu) získáte větší dosah v hůře dostupných místech (tzv. Step-Over upnutí).

4 položek celkem
Sada 4-in-1 - pro svěrky UD
120,66 Kč bez DPH
146 Kč / sada

Sada umožňuje upnutí typu "Trubka", "Rozpon" a "Za roh". Pro závit příslušenství M8. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UD.

Kód: XDVBM
Sada 4-in-1 - pro svěrky UE, UF, UG
170,25 Kč bez DPH
206 Kč / sada

Sada umožňuje upnutí typu "Trubka", "Rozpon" a "Za roh". Pro závit příslušenství M10. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UE, UF, UG.

Kód: XFVBM
Sada 4-in-1 - pro svěrky UM, UP
219,83 Kč bez DPH
266 Kč / sada

Sada umožňuje upnutí typu "Trubka", "Rozpon" a "Za roh". Pro závit příslušenství M10. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UM, UP.

Kód: XMVBM
Sada 4-in-1 - pro svěrky UP
417,36 Kč bez DPH
505 Kč / sada

Sada umožňuje upnutí typu "Trubka", "Rozpon" a "Za roh". Pro závit příslušenství M10. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UP.

Kód: XPVBM
×

Splátková kalkulačka ESSOX