Vrchní V-PAD podložky pro svěrky STRONG HAND TOOLS

Vrchní V-PAD podložky pro upínací svěrky STRONG HAND TOOLS rozšiřují možnosti použití standardních svěrek. Vrchní podložky jsou určeny pro připnutí na patku svěrky (STANDARD nebo HEAVY DUTY), zvyšují upínací rozsah svěrky a lze je použít pro upnutí kruhových a šikmých obrobků (např. trubek). Vedle vrchních V-PAD podložek nabízíme i standardní a magnetické V-PAD podložky, které se instalují na opačnou stranu svěrky pomocí závitu pro příslušenství.

8 položek celkem
Připínací V-PAD podložka - pro svěrky UD
96,69 Kč bez DPH
117 Kč / ks

Ocelová podložka pro upnutí šikmých a kruhových obrobků. Pro nasazení na přítlačnou patku STANDARD. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UD.

Kód: XDA2
Připínací V-PAD podložka nerez - pro svěrky UD
231,40 Kč bez DPH
280 Kč / ks

Nerezová podložka pro upnutí šikmých a kruhových obrobků. Pro nasazení na přítlačnou patku STANDARD. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UD.

Kód: XDA2S
Připínací V-PAD podložka - pro svěrky UE, UF, UG
120,66 Kč bez DPH
146 Kč / ks

Ocelová podložka pro upnutí šikmých a kruhových obrobků. Pro nasazení na přítlačnou patku STANDARD. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UE, UF, UG.

Kód: XFA2
Připínací V-PAD podložka - nerez - pro svěrky UE, UF, UG
286,78 Kč bez DPH
347 Kč / ks

Nerezová podložka pro upnutí šikmých a kruhových obrobků. Pro nasazení na přítlačnou patku STANDARD. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UE, UF, UG.

Kód: XFA2S
Připínací V-PAD podložka - pro svěrky série UM
286,78 Kč bez DPH
347 Kč / ks

Ocelová podložka pro upnutí šikmých a kruhových obrobků. Pro nasazení na přítlačnou patku STANDARD. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UM.

Kód: XMA2
Připínací V-PAD podložka - nerez - pro svěrky série UM
629,75 Kč bez DPH
762 Kč / ks

Nerezová podložka pro upnutí šikmých a kruhových obrobků. Pro nasazení na přítlačnou patku STANDARD. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UM.

Kód: XMA2S
Šroubovací V-PAD podložka - pro svěrky UM, UP
316,53 Kč bez DPH
383 Kč / ks

Ocelová podložka pro upnutí šikmých a kruhových obrobků. Snadná výměna za přítlačnou patku HEAVY DUTY. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UM, UP.

Kód: XMA
Šroubovací V-PAD podložka - nerez - pro svěrky UM, UP
519,01 Kč bez DPH
628 Kč / ks

Nerezová podložka pro upnutí šikmých a kruhových obrobků. Snadná výměna za přítlačnou patku HEAVY DUTY. Pro posuvné svěrky STRONG HAND TOOLS série UM, UP.

Kód: XMAS
×

Splátková kalkulačka ESSOX