Nerezové krytky a šrouby pro středící svěrky E-Z Fit Gold

Sady nerezových krytek a šroubů pro kované středící svěrky E-Z Fit Gold umožňují použití svěrek i na nerezové trubky. Krytky a šrouby se snadno namontují na upínací patky svěrky, tím jsou všechny kontaktní body svěrky nerezové a je zabráněno kontaminaci nerezové trubky. Nerezové sady jsou určeny výhradně pro svěrky E-Z Fit Gold, všechny ostatní typy středících svěrek - Quick Fit PDQ nebo SPIDER - jsou již z výroby připraveny pro použití s nerezovými trubkami a nevyžadují žádné další příslušenství.

5 položek celkem
Krytky a šrouby EZG - nerez
570,25 Kč bez DPH
690 Kč / sada

Sada krytek a šroubů pro vnější středící svěrkuy E-Z Fit Gold - EZG3. Pro použití středící svěrky na nerezové trubky bez rizika kontaminace.

Kód: EZG3SS
Krytky a šrouby EZG - nerez
710,74 Kč bez DPH
860 Kč / sada

Sada krytek a šroubů pro vnější středící svěrkuy E-Z Fit Gold - EZG5. Pro použití středící svěrky na nerezové trubky bez rizika kontaminace.

Kód: EZG5SS
Krytky a šrouby EZG - nerez
851,24 Kč bez DPH
1 030 Kč / sada

Sada krytek a šroubů pro vnější středící svěrkuy E-Z Fit Gold - EZG7. Pro použití středící svěrky na nerezové trubky bez rizika kontaminace.

Kód: EZG7SS
Krytky a šrouby EZG - nerez
991,74 Kč bez DPH
1 200 Kč / sada

Sada krytek a šroubů pro vnější středící svěrkuy E-Z Fit Gold - EZG9. Pro použití středící svěrky na nerezové trubky bez rizika kontaminace.

Kód: EZG9SS
Krytky a šrouby EZG - nerez
1 140,50 Kč bez DPH
1 380 Kč / sada

Sada krytek a šroubů pro vnější středící svěrkuy E-Z Fit Gold - EZG14. Pro použití středící svěrky na nerezové trubky bez rizika kontaminace.

Kód: EZG14SS
×

Splátková kalkulačka ESSOX